HEMC

Higher Education Marketing & Consulting wspiera uczelnie w (międzynarodowych) działaniach marketingowych. Nasz team to międzynarodowi specjaliści z zakresu m.in. marketingu, brandingu, programów lojalnościowych. 

WIZJA

Nie lubimy rutyny i schematycznego podejścia do potrzeb instytucji. Branża szkolnictwa wyższego jest bardzo różnorodna i kolorowa. Stawiamy na indywidualność i definiowanie własnych silnych stron. 

SŁUCHAMY

... a potem działamy. W pracy koncentrujemy się na właściwej komunikacji. Strategiczne podejście do umiędzynarodowienia, wspierane przemyślanym marketingiem, owocuje sukcesem i zapewnia zrównoważony rozwój uczelni.

marketing akademicki i internacjonalizacja

 

86 pytań

które pomogą

stworzyć strategię marketingową 

dla mediów społecznościowych uczelni

Pobierz prezentację

Analizy rynków
2

Podstawą działań na nowych rynkach jest ich dokładna analiza. Pomoże ona ocenić własne możliwości, konkurencyjność i sukces wśród konsumentów.

Indywidualność
1

Każda instytucja jest inna, dlatego zdefiowanie indywidualności i wyjątkowości to pierwszy krok do sukcesu.

 Controlling
3

Kontroling i regularna ewaluacja działań ułatwiają planowanie, efektywne wykorzystywanie zasobów i optymalizację procesów.

Strategie4

Działania marketingowe i procesy internacjonalizacji wymagają działań według strategii, aby efektywnie osiągać założone cele.

Klienci

Wydarzenia

 

Kontakt

hemc

Vor dem Stodt 8

59872 Meschede

GERMANY

info(@)hemc.eu

tel. +49 176 8086 9497

logoBildschirmfoto 2015-07-29 um 16.51.50logo_big Kopie